TEENAGE CONVERSATION CLUB

LICEALISTO! Chcesz nauczyć się swobodnie komunikować po angielsku??
Ten klub jest stworzony z myślą o Tobie!
Teraz dostaniesz 10% zniżki, jeśli zapiszesz się do końca czerwca :). Start zajęć we wrześniu, mała grupa.

Zapraszamy Cię do TEENAGE CONVERSATION CLUB – anglojęzycznego klubu dyskusyjnego.

I nie, nie musisz już świetnie mówić, by zapisać się do klubu, wręcz odwrotnie, klub będzie realizował spotkania na dwóch poziomach zaawansowania – TEENAGE JUNIOR – stworzony dla tych, którzy nie zaczęli jeszcze mówić i odczuwają duży poziom lęku przed popełnianiem błędów, lub TEENAGE HIGH – dla uczniów, którzy podejmowali już próby komunikacji po angielsku i/lub są trochę starsi, ale chcą szlifować swobodne mówienie, nauczyć się kultury dyskusji i płynnego wyrażania własnej opinii. Dodatkowo spotkania klubu nie będą wyglądać jak tradycyjne lekcje – posadzimy Cię wygodnie przy stole z miłymi przekąskami i aromatycznymi napojami (kawa, smakowe herbaty, świeże soki są wliczone w cenę) i pokażemy Ci po co przede wszystkim uczysz się angielskiego – by rozmawiać 🙂 .

W NASZYM KLUBIE:

 • Stopniowo przełamiesz barierę językową i w miłych, przyjaznych warunkach zaczniesz w końcu komunikować się po angielsku.
 • Pokażemy Ci, ze możesz zacząć mówić już teraz, nie musisz czekać aż będziesz lepszy – prawdopodobnie już jesteś dość dobry, choć być może boisz się popełniania błędów – z nami powoli pozbędziesz się lęku.
 • Weźmiesz udział w dyskusjach na różne ciekawe tematy dotyczące zagadnień tj. wiedza o świecie, kultura, edukacja, kariera zawodowa, podróże, moda, nauka i innych (część tematów będzie luźniejsza i będziesz miał wpływ na ich wybór. Poważniejsze zagadnienia będą ćwiczone zwłaszcza w TEENAGE HIGH, czyli bardziej zaawansowanej wersji klubu.

 • Nauczysz się sztuki prezentacji własnej opinii w sposób klarowny, płynnie formułując wypowiedź w języku angielskim.
 • Będziesz ćwiczył z nami różne formy wypowiedzi ustnych jak wywiad, czy debata oksfordzka.
 • Przygotujesz się do wszelkich egzaminów ustnych, w tym do: matury ustnej, FCE, CAE, IELTS – przećwiczymy z Tobą formułę poszczególnych egzaminów i wyjaśnimy czym się różnią, na co zwracać uwagę, a także damy Ci kilka wskazówek jak świetnie wypaść.

 • Czasem będziesz miał okazję poznać i porozmawiać z zaproszonym przez Nas gościem, np. Native Speakerem lub obcokrajowcem i dowiedzieć się więcej o jego kraju, czy kulturze.
 • W odróżnieniu od innych szkół – nie posadzimy Cię w ławce, przy tablicy z podręcznikiem – będziemy siedzieć przy stole, popijając dobrą kawę lub herbatę i pojadając smakowite przekąski.
 • Nie będziemy oficjalnie wytykać Twoich błędów, jedna dostaniesz od Nas dyskretne wsparcie i informację, nad czym warto popracować w domu.
 • Otrzymasz wszelkie potrzebne Ci materiały dodatkowe, dostęp do interaktywnych list słówek, interesujących Cię formularzy egzaminacyjnych, anglojęzycznych czasopism, bądź książek.
 • zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych: Teenage Junior: (15-17 lat) i Teenage High: (17-19 lat)

 • przekąski i napoje (kawa, herbata, soki, woda) + wszystkie materiały wliczone w cenę zajęć

 • 60 min raz w tygodniu: opłata miesięczna 210 zł.

 • trzy poziomy zaawansownia Low, IntermediateHigh, a także wersja intensive dwa razy w tygodniu za 370zł ( 350 zł przy zapisie do 15 lipca),

 • możliwość dołączenia do klubu w dowolnym momencie